Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricar vrven i profesionalen na povik

0 MKD

Shitet nga: nikola bozinovski 08 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.instalacii na kuki ,stanovi, zgradi, hali i sl popravka na defekti ,bojleri,cisteneje na bigor aparati za domakinstvo promena na osiguraci spratni tabli sporeti termo pecki i se vo vrska so struja
nikola bozinovski
071598366
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione