Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na fasadi so stiropor M i S Fasadi

0 MKD

Shitet nga: saso stolevski 26 Maj 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Profesionalna izvedba na stiropor fasada 8/10/ 14cm stiropor po vasa zelba vo zavisnost od dogovorot cenite se dvizat od 14 do 20 evra po m2, vo zavisnost od ponudata sto ke ja odberete,rabotime so kvalitetni materijali od poznati firmi koi za svojot materijal davaat sertifikat.pozdrav Saso M&S Fasadi
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione