Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na gips karton

0 EUR

Shitet nga: Dalibor Sot 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
IZRABOTKA NA SE OD GIPS KARTON:PLAFONI,PREGRADNI ZIDOVI,FIGURI,OPSIVKA NA PROZORI ZAVRSNO SO MOLERAJ, POSTAVUVANJE NA IZOLACIJA SO STIROPOR OD NAJKVALITETNI MATERIJALI I PO POVOLNI CENI.DOLGOGODISNO ISKUSTVO
Dalibor
071774898
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione