Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izvedba na site vidovi na gradezni raboti

Shitet nga: saso 01 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Ги изведувам сите видови на градежни работи како што се санации на кровови и станови/куќи, ѕидање, малтерисување, молерисување, кошулици, гипс картон, лепење на плички, абриб фасади и огради. Изведуваме се што спаѓа под поимот градежништво. Брзо, квалитетно и со цена по договор.
Leaflet
Në fillim