Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krecenje farbanje gips karton

25 MKD

Shitet nga: kire 17 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
krecenje farbanje gips karton laminat ,cistenje na podrumi sreduvanje na dvorovi i se sto e potrebno zavasiot stan ili kuka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione