Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nadvoresna ograda

70 EUR

Shitet nga: Еdi-em 21 Tet 05:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Vrshime montaza aluminski stakleni i nadvorasni ogradi. ceni su nam od 30-120evro duzni metar. rabotime niz cela makedonija.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione