Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opsivanje na prozori i vrati

0 MKD

Shitet nga: Ivan 19 Maj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Opsivanje na prozori i vrati odma po nivnoto montiranje so gips karton postavuvanje na kjos lajsni i izolacija so nas materijal kvalitetno i cisto
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione