Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Parno greenje montaza

Shitet nga: goran 03 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Vrsam proektiranje i montaza na sekakov vid na parno greenje (na drva, peleti, struja i tn) I posreduvam pri izbor na kvalitetni delovi za niska cena.
Leaflet
Në fillim