Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na fasadi so stiropor M&S fasadi

0 MKD

Shitet nga: saso stolevski 02 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
specijalizirano preprijatie za stiropor fasadi se za vasata fasada na edno mesto i majstori, so iskustvo pozdrav M&S FASADI napomena,slikite sto se prikazani se nasa izrabotka a ne kradeni od internet.12 god postoenje.cenite se dvizat od 14 do 20e.
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione