Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAME STANOVI KUKI I DELOVNI PROSTORII

0 MKD

Shitet nga: renoviranje stanovi 03 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Renovirame stanovi so majstori koi imaat dolgogodisno iskustvo. Rusenje zidovi ,vadenje plocki od kujna i kupatilo,vadenje kosulica,demontaza na sanitarija, vadenje stolarija,vadenje parket i dr. Seto toa so iznesuvanje i nosenje na sutot do deponija. Izvedba na vodovodna instalacija,zidanje,malterisuvanje,lepenje plocki,mestenje kosulici so helikopter,redenje na parket so lakiranje,izvedba na gips karton i spusteni plafoni,gletovanje i farbanje vo boi po vasa zelba vo nijansi po vas vkus.Stanot ili kukata ke bidat komplet renovirani po mnogu pristapna cena.
renoviranje stanovi
070 634320
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione