Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRANJE VODOVOD VODOINSTALATER

0 MKD

Shitet nga: водовод 12 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
РЕНОВИРАЊЕ НА КУПАТИЛА , СЕ ШТО ВИ ТРЕБА ЗА ВОДОВОД И ВОДОВОДНИ ИНСТАЛАЦИИ,
ИЗВЕДБА НА КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ ЗА ВОДОВОД ВО КУПАТИЛА, ДВОРОВИ, КУЈНИ , СЕКАКВИ ПОПРАВКИ , ОДВОД , МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА, ЗАМЕНА НА ДОТРАЕНИ ЕЛЕМЕНТИ,ОДЛЕПУВАЊЕ И ЛЕПЕЊЕ ПЛОЧКИ И СЕ ОСТАНАТО ЗА КУПАТИЛА И КУЈНИ. ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА САНИТАТИЈА, ТУШ КАБИНA,ЧЕШМИ, БОЉЕР, КАДА,ВЦ ШОЉА, УМИВАЛИК,МАШИНА ЗА САДОВИ, МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА.
КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАЊЕ СТАНОВИ

Продажба на нови водомери со далечинско одчитување


ВОДОВОДЏИЈА , ВОДОИНСТАЛАТЕР ,


КВАЛИТЕТНА ИЗВЕДБА

НАЈНИСКИ ЦЕНИ

ДОАЃАМЕ ВЕДНАШ !

071 256 119 078 310 484
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione