Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vodovodzija vodoinstalater hausmajstor

0 MKD

Shitet nga: joco 22 Shk 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
otpusuvam solji i odvodi Rabotam sve od vodovod i odvod montiram sanitarija otkrivam sekakov defekt doagam po povik ili po dogovor.24 casa na respolaganje.doagam za 30 minuti.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione