Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

60 EUR

Shitet nga: Еdi-em 18 Pri 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Bojna montim parmaka pi aluminit dhomit ene jashme. cmimet jon pi30-150eura.
Еdi-em
  Online
070960105 , 078371471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione