Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezni materijali i alat

0 MKD

Shitet nga: Вршам градежни работи 05 Qer 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Izdavame sekakov vid na gradezni materijali i alat:cevki,zabici,talpi za skele okolu 500m2,podopiraci(metalni),hilta za beton krsenje,mesalki za beton-malter,daski i kadroni,digalka za beton...
Вршам градежни работи
078/379-366 , 078/603-141,043/239-909
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione