Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Palmi

1 000 EUR

Shitet nga: Biljana Gandi 08 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
две палми се продват
едната е висока 2 метра а другата е 3 метра
Biljana Gandi
077696788
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione