Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAKSII

Shitet nga: Aleksandar Bliznak Stojanov 22 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SAKSII so Dimenzii 10sm. na 10sm 10sm na 8sm idr.
Aleksandar Bliznak Stojanov
071 344 007
Në fillim