Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EUROHANDEL 19 Shk 11:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Vi nudime DABOVI BURINJA za VINO i RAKIJA.
Litrazi od 3 lit do 150 lit.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,29 Noemvri br.2 Tregoje në hartë
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
071 324 805
EUROHANDEL
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 MKD
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 MKD
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 MKD
POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 MKD
Në fillim