Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPIRI AGRIA

Shitet nga: kompir 09 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam kompir AGRIA,cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim