Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Slama i pcenica

Shitet nga: zivko 25 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
gore navedenite proizvodi se so odlicen kvalitet.
cena po dogovor
Në fillim