Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompiri Agria

Shitet nga: Berat 20 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Se prodavaat kompiri Agria prvo seme original, vkusni za jadenje okolu 50toni
Cena po dogovor vo zavisnost od kolicinata
Leaflet
Në fillim