Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SVEZA ARONIJA

200 MKD

Shitet nga: Jordan 15 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Почитувани,
Нудиме свежа Аронија која што е одгледувана на органски природен начин без употреба на ниедна хемиска и вештачка хемикалија во едно од најеколошкото поднебје и недопрена природа во Македонија с.Оморани Велешко област позната како Азот,доколку некој сака да порача од нашата органско одгледувана Аронија ве молиме пратете ни порака на ФБ страница https://www.facebook.com/Aronija.nero.NENA или јавете ни се на мобилен 072 718 111.

1 kg-200 ден.
500 gr-100 ден.

За порачка од 1 kg па и повеќе во Скопје доставата ја вршиме на домашна адреса.
Исто така вршиме организирана достава за градовите: Велес,Штип,Радовиш и Струмица.
Однапред благодарни!
Leaflet
Në fillim