Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jachmen i Pchenica

Shitet nga: Blagoj 02 Nën 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava 150 tona kvaliteten jachmen (sorta Barun) i 50 tona pchenica (sorta Ingenio) bez promesi i uvreken.
Cena po dogovor.
Tel. 071382291
Në fillim