Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASLO OD C SEME

270 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NATURAL 100% DUBAI 09 Mar 00:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
NATURAL 100% DUBAI
Krem protiv celulit 550 MKD
KREM OD ZMIJA ZA CISTENJE NA LICE 370 MKD
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 MKD
GI RESAVA SITE PROBLEMI NA KOZATA 230 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gostivar
Maslo od crno seme NIGELLA SATIVA doneseno od Dubai, cena 270 denari.
Sostav: 38% karbohidrati, 35% acidno maslo(acidi linolein, acidi alfalinolein, nigellon, alfa pinen, acidi folik, niacina, 21% Albumina, B1, B2, B6, kalcium i magnezium.
-go podobruva imunitetot, go namaluva stresot, poseduva antibakteriski dejstva, ja normalizira glukuzata (shekerot) vo krvta, spermatozoidite, a voedno pomaga i za bubrezhni bolesti dokolku istoto so mesa med.
- SE KORISTUVA I PROTIV RAK, PROTIV DIJABET, PROTIV GUBENJE NA KOSATA, PROTIV GLAVOBOLKA, PROTIV HIPERTENZIJA, PROTIV BOLKATA NA UVO, PROTIV BOLESTA OD SRCE.
-CRNO SEME (KOGA E VARENO) TI POMAGA BO LEKUVANJE NA STOMACNI , MENSTRUALNO NARUSHUVANJE, PRIGUSHUVANJE PARAZITI VO CREVATA, SLUZI PROTIV PARALIZA, PROTIV TRESKA, PROTIV AKUTNA IRITACIJA, PROTIV HEMOROIDI, KAKO I PROTIV HALUCINACII.
--UVERITE SE SAMI--
(DOSTAVA NIZ CELA ZEMJA)
NATURAL 100% DUBAI
NASITE PREPARATI SE 100% PRIRODNI. SITE SE UVOZENI OD DUBAI.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ilindenska Tregoje në hartë
070789356
NATURAL 100% DUBAI
070789356
NATURAL 100% DUBAI
GI RESAVA SITE PROBLEMI NA KOZATA 230 MKD
KREM OD ZMIJA ZA CISTENJE NA LICE 370 MKD
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 MKD
Krem protiv celulit 550 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione