Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Star vinjak beli i crveni vina

Shitet nga: Trajce 22 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava star lezan vinjak i beli i crveni vina po povolni ceni.Zagarantiran priroden kvalitet,moze da se proba.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim