Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rakija

Shitet nga: Ivan 21 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Stara domasna bela i zolta rakija odlezana vo drveni burinja
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim