Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Osogovski cist med 100% priroden

250 MKD

Shitet nga: Панте 31 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Продавам 100% чист еколошки планински мед од подножјето на осоговските планини. Цена на големо 250 денари.
Панте
076 790 414
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione