Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Briket i Pelet

250 MKD

Shitet nga: dean 28 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhimet
Të tjera
Briketot i Peletot se so najvisok kvalitet od suva Buka a1 ,koj sto ostava najmalo kolicestvo na pepel ,Briketot i Peletot e od srpsko poteklo i ima sertifikat za kvalitetot.Briketot e od cena 180 denari i 250 denari za Pelet od vreka.Za gostivarskiot reon prevozot e besplaten a za ostanatite mesta se naplaka prevoz.
Leaflet
Në fillim