Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EUROHANDEL

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EUROHANDEL 31 Mar 21:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Prodhimet
Të tjera
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vi nudime: - VINSKI KVASEC i HRANA ZA KVASEC - BENTONIT, ZELATIN - VINSKA, METAVINSKA, LIMONSKA, ASKORBINSKA kiselina -
FILTER PLOCI 40x40 i 20x20 -
MELACKI ZA GROZJE, racni i elektricni -
STAKLENA ambalaza, PET ambalaza i BAG-IN-BOX kesi i ambalaza -
KARTONSKA AMBALAZA 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 1/12, -
PLUTENI TAPI , AGLOMERAT I TWIN-TOP, SINTETICKI TAPI
Za dopolnitelni informacii posetete go nasata web strana www.eurohandelmk.com, kade ce najdete brosuri za site proizvodi i Tehniski Upatsvta za istite.
Kontakt 071 324 805 Aleksandar 070 239 310 Orce
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,29 Noemvri br.2 Tregoje në hartë
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
071 324 805
EUROHANDEL
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 MKD
Repromaterijali za Vino i Rakija 0 MKD
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 MKD
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione