Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EUROHANDEL 19 Shk 11:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EUROHANDEL
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 МКД
DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Prodhimet
Të tjera
Za proizvoditelite na Vino, Rakija,Ocet, Med, Voda. Nudime POLIPROPILENSKI Tankovi. Prednosti na ovie tenkovi se cenata, lesnata manipulacija i HACCP standard vo proizvodstvo vo prehrambenata industrija.

Isto taka proizveduvame i :

-Precistitelni stanici za otpadi vodi.
-Separatori za masti za hoteli i restorani.
-Separatori za ulje za parkinzi i garazi.
-Ekoloski septicki jami.
-Bazeni za mrestenje na riba.
-Rezervoari za pivka voda.
-Rezervoari za cuvanje na hemikalii.
-Sadovi za galvanizacija.
-Polnacki za vino i drugi tecnosti.

Gi poseduvame site neophodni sertifikati za Bezbednost na materijali sto doagaat vo kontakt so hrana.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,29 Noemvri br.2 Tregoje në hartë
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
070 239 310
EUROHANDEL
Proizvodstvo na precistitelni stanici 0 МКД
DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione