Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VINO

40 MKD

Shitet nga: Ристе 15 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhimet
Të tjera
Се продава наливно вино по домашен рецепт. Црвено и бело, цена 40 денари литро.
Ристе
078418024
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione