Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POTENCIOMETAR 4000W SO DIGITALNA REGULACIJA NA PODESUVANJE

1 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 13 Jan 18:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
Prodhimet
Të tjera
- POTENCIOMETAR DO 4000W NA 220V SO DIGITALNA TABLA ZA PODESUVANJE KAKO STO E PRIKAZANO NA SLIKITE ZA ZGOLEMUVANJE I NAMALUVANJE NA OPTOVARUVANJE ILI BRZINA NA VRTENJE NA ODREDENI UREDI ELEKTROMOTORI VENTILATORI SIJALICI GREACI I SLICNO ZA UNIVERZALNA NAMENA. PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KOCANI Tregoje në hartë
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione