Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plasticni gajbi,boksovi i hartija

Shitet nga: Kum gajbe 26 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Prodhimet
Të tjera
Se prodavaat plasticni gajbi,plasticni golemi boksevi za
sekakov vid na ovosje i zelencuk, i hartija
Plasticni gajbi so dimenzii 50x30x22 - 28 den.
Golemite boksevi 120x76x100 - 70 eu.
Hartija 75x22 - 55 den.
+ DDV
Kum gajbe
078841787
Leaflet
Në fillim