Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plasticni gajbi plasticni boksevi hartija

Shitet nga: Kum Gajbe 26 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Prodhimet
Të tjera
Se prodavaat plasticni gajbi,plasticni boksevi i hartija za sekakvi vidovi na ovosje i zelencuk.
Dimenzii i ceni:
Plasticni gajbi 50x30x22cm - 28 den.
Plasticni boksevi 120x100x76 - 70 eu.
Hartija 75x22 - 55 den.
+
DDV
Kum Gajbe
078841787
Leaflet
Në fillim