Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Paulovnia Elongata seme

5 EUR

Shitet nga: Marjan 25 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam Paulovnia Elongata 1000 semki 5 evra .Vo idealni uslovi toplina ,vlaga i svetlina kako mojot kontejner na slikata niknuvaat za 10-15 dena .Napravete si sami saden materijal za proletno sadenje.
Samo na ovoj broj 077/834-841
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione