Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rezana tesana gragja megjuspratna konstrukcija

50 EUR

Shitet nga: Filip Nelkovski 20 Qer 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Продавам употребувана резана, тесана граѓа со димензии: 15цмх20цм, должина 3.5 метри до 5 метри. За кровна и меѓуспратна дрвена конструкција. Цена ЕУР 50/на метар кубен (М3).
Filip Nelkovski
070260486
Leaflet
Në fillim