Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Italijanska koza

600 EUR

Shitet nga: ик 11 Pri 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Продавам италијанска кожа 150 м2, вкупно 600 eur.
070 749 336
Leaflet
Në fillim