Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Led paneli

0 MKD

Shitet nga: Led buri kom 28 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
✔ Голема AKCIJA на лед панели ✔ 🔖Лед панели
📞 070 485 777

✔ Цени:
🔖6W - 170 ден 🔖18W - 230 ден
🔖12W - 200 ден 🔖24W - 330 ден

🔖45W- 1400ден 🔖72W -1600ден

Достапни во две форми: круг коцка
☎️070 485 777
📬 Вршиме достава низ цела Македонија до дома 120 денари
Led buri kom
070485777
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione