Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ECONOMIC PARFEMI MAKEDONIJA-Barame sorabotnici

0 MKD

Shitet nga: Lubrika Oil 06 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera

Edinstveni ovlasteni uvoznici na Economic parfemite

Prisutni sme poveke od 5 godini na pazarot i imame ogromen broj na zadovolni sorabotnici i musterii.

Parfemite se proizveduvaat od visokokvalitetni parfemski bazi koi poteknuvaat od Francija.
Parfemite Economic po nivniot kvalitet se identicni kako i svetski poznatite brendirani parfemi.
Cenata e poveke od povolna ,a kvalitetot e na mnogu visoko nivo, vo toa veruvame ke se uverite i samite.
Primer za sporedba!
Nalivnite parfemi koi sto gi sretnuvame na nasiot pazar sodrzat okolu 12% koncentrat, a parfemite ekonomik sodrzat od 20-25% koncentrat. Toa dovolno kazuva za kvalitetot!
Preku 180 zenski i maski modeli na lager!

Barame novi sorabotnici od site gradovi i nudime odlicni uslovi za sorabotka na site zainteresirni parfimerii, apteki, bizuterii i slicni tipovi na trgovii
Lubrika Oil
075441787
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione