Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Strec Folia za racno paletiziranje

350 MKD

6 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dorenka 07 Tet 23:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
Se prodava Strec Folia za racno paletiziranje, 2,5 kg,23 mikroni, 500mm, 300 m, refus, moznost za isporaka na kolicini za kratok rok !
Proizvedena vo MK,

Cena : 350 den so ddv

Tel 077663442
Dorenka
Firmata se bavi so prodazba i iznajmuvanje na nedviznosti vo Skopje. Voedno prodava proizvodi od hartija: *Salfetki *Brisachi za race *Toalet *Fiskalni rolni od site dimenzii, Informacii na tel : 078 455 255
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prashka Tregoje në hartë
078455255
https://pazar3.mk/URBANLIVING1
Dorenka
077663442
Dorenka
Se izdava stan 72m2 vo Centar  Klinicki-MVR 280 ЕУР
Senf balsamiran ocet 0 МКД
Centar - deloven prostor 18m2 kancelarii - Ramstor 9 500 МКД
Lokal 265 + 265m2 magacin so izlog na glavna ulica 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione