Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodazba na natron vreki

1 MKD

Shitet nga: Лефтерка Ковачева 08 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Лефтерка Ковачева
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam natron vreki, dvoslojni, 50 kg. Kolicina 1000 vreki.
Лефтерка Ковачева
Leaflet
Në fillim