Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gajbi za leb

100 MKD

Shitet nga: Tatjana Stojanovska 28 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhimet
Të tjera
Se prodavaat polovni plitki gajbi za leb,
cena 100 den
Tatjana Stojanovska
071379705
Në fillim