Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rasprodazba na tekstil

Shitet nga: Sasho 19 Qer 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Poradi zatvoranje na ducan se prodavaat materijali za svecheni haljini i venchanici i gotovi venchanici po povolni ceni, moze i cela roba.
Informacii na tel:078305995 Sasho
Leaflet
Në fillim