Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bundi od prirodno krzno kozi toplinki kristal

Shitet nga: Dragi 17 Dhj 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam bundi od prirodno krzno ,eleci od prirodno krzno ,teleski kozi ,zajacki kozi ,ovcki kozi,kristalni vazni ,kristalni zardanjeri ,kako i porcelanski solji ,pepeljari ,zdeli ,corbaluci (proizvodi od Tipo)
kontakt Informacii telefon >Dragi 077 729 964 ;078 332-348 ; Se prodavaat i kolicinski na golemo od kristalot i porcelanot soglasno kolicinite na naracka ,do potrosuvanje na proizvodite .
Në fillim