Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za sienje

100 EUR

Shitet nga: Венко Скендерски 27 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Машини за шиење цена од 100 до 700 evr
Венко Скендерски
078 266 905
Leaflet
Në fillim