Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za vezenje

499 EUR

Shitet nga: Zlatko Cekovski 21 Gush 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava masina za vezenje nova ne koristena ,digitalna so operacija za rabota na tach i usb portal
Zlatko Cekovski
070-726-197
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione