Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motorna pila STIHL 51 za delovi

10 000 MKD

Shitet nga: Ристо Ивановски 18 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава Моторна Пила STIHL 51 за делови со нов Цилиндар и Клип .Цената не е Фиксна има простор за договор !
Ристо Ивановски
075 999 410
Leaflet
Në fillim