Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BALLIU METAL

Shitet nga: Muare Remi Begu Dje 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
shes makineri per punime llamarine me dy procese ne gjendje shume te mire
e ardhure para dy vjetev nga kina
mund te sjellim edhe me porosi
munde te kontaktoni ne kete numer
viber 00355672725570
Muare Remi Begu
071769366
Leaflet
Në fillim