Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pila za drva

200 EUR

Shitet nga: rami 10 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Моторна пила за дрво bateri12v Мунт авион дебелина 16 см
Leaflet
Në fillim