Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAKAZA ZA FURNIR

3 500 EUR

Shitet nga: KOSTA 01 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Makaza za kroenje na furnir dolzina do 2300mm masinata e vo funkcija
Cena e 3500€
Leaflet
Në fillim