Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POTOPNI PUMPI

Shitet nga: NIKOLA 08 Gush 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
POTOPNI PUMPI so mocnost za ispumpuvanje od
1500 L/min
Leaflet
Në fillim